Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Result
gu: પરિણામ
