Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Result
ml: തത്ഫലം
