Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Name
mn: Нэр

en: Text
mn: Текст

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Add menu
mn: Цэс нэмэх
