Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: Optional
mr: पर्यायी
