Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Administration
nl: Beheer

en: Name
nl: Naam

en: Text
nl: Tekst

en: Optional
nl: Optioneel

en: Rules
nl: Regels

en: Add menu
nl: Menu toevoegen

en: Result
nl: Resultaat

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Secret
nl: Geheim
