Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: Debug
sl: Razhroščevanje
