Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Name
sq: Emri

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Add menu
sq: Shto menu
