Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Enable
te: చేతనించు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: Avatar
te: అవతారం

en: Result
te: ఫలితం
