Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Text
uk: Текст

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Rules
uk: Правила

en: Avatar
uk: Аватар

en: Token
uk: Замінник

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Result
uk: Результат

en: Debug
uk: Зневадження

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Secret
uk: Таємний
