Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Add menu
am: ምናሌ ጨምር
