Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Add menu
kk: Мәзір қосу
