Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Text
ru: Текст

en: Optional
ru: Необязательно

en: Rules
ru: Правила

en: Avatar
ru: Аватар

en: Token
ru: Токен

en: Add menu
ru: Добавить меню

en: Result
ru: Результат

en: Debug
ru: Отладка

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Secret
ru: Секрет
