Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن

en: Optional
ur: اختیاری
