Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Add menu
bo: འདེམས་བྱང་ཁ་སྣོན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
