Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Name
dz: མིང་།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Add menu
dz: དཀར་ཆག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་
