Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Administration
et: Haldus

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Text
et: Tekst

en: Optional
et: Valikuline

en: Rules
et: Reeglid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: Result
et: Tulemus

en: Debug
et: Siluma
