Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Administration
hr: Administracija

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Add menu
hr: Dodaj izbornik

en: Result
hr: Rezultat

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
