Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Administration
ja: 管理

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Text
ja: テキスト

en: Optional
ja: 任意

en: Rules
ja: ルール

en: Token
ja: トークン

en: Add menu
ja: メニューの追加

en: Result
ja: 結果

en: Debug
ja: デバッグ

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
