Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Add menu
jv: Tambah menu
