Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: Text
se: Teaksta
