Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Add menu
sk: Pridať menu

en: Debug
sk: Ladenie

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
