Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Add menu
th: เพิ่มเมนู

en: Result
th: ผล
