Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Priority
af: Prioriteit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Other
af: Ander
