Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Medium
am: መካከለኛ
