Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Count
ast: Cuenta

en: Medium
ast: Mediu

en: Other
ast: Otru
