Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Count
be: Колькасць

en: Medium
be: Сярэдні

en: Other
be: Іншыя
