Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Priority
ca: Prioritat

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Count
ca: Quantitat

en: Medium
ca: Mitjana

en: Other
ca: Altres
