Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Priority
fr: Priorité

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Count
fr: Décompte

en: Medium
fr: Moyen

en: Other
fr: Autre

en: Level
fr: Niveau

en: API key
fr: Clé d'API

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: Store information
fr: Information de la boutique

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application
