Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Priority
he: עדיפות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Count
he: כמות

en: Medium
he: בינוני

en: Other
he: אחר
