Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Count
hy: քանակ
