Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Priority
id: Prioritas

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: Count
id: Jumlah

en: Medium
id: Sedang

en: Other
id: Lainnya

en: API key
id: Kunci API

en: Store information
id: Informasi toko
