Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Medium
ne: माध्यम
