Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Count
nl: Aantal

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Other
nl: Andere

en: Level
nl: Niveau

en: API key
nl: API-sleutel

en: Store information
nl: Winkelinformatie

en: App ID
nl: App-ID
