Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Other
nn: Andre
