Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Priority
ro: Prioritate

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Count
ro: Contor

en: Medium
ro: Mediu

en: Other
ro: Altele

en: API key
ro: Cheia API
