Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Count
vi: Số lượng

en: Medium
vi: Vừa

en: Other
vi: Khác

en: Level
vi: Cấp

en: API key
vi: khóa API
