Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Priority
ar: الأولوية

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Count
ar: العدد

en: Medium
ar: متوسط

en: Other
ar: آخر
