Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Count
bo: གྲངས

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Other
bo: གཞན
