Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Medium
cy: Canolig

en: Other
cy: Arall
