Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Medium
el: Μέσο

en: Other
el: Άλλο
