Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Count
eo: Kalkulo

en: Medium
eo: Medio

en: Other
eo: Alia
