Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Priority
et: Tähtsus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Count
et: Arv

en: Medium
et: Keskmine

en: Other
et: Muu

en: Level
et: Tase

en: Store information
et: Poe informatsioon
