Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Count
eu: Zenbatu

en: Medium
eu: Ertaina

en: Other
eu: Bestea
