Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: Medium
fil: Katamtaman
