Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Priority
gl: Prioridade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Count
gl: Contar

en: Medium
gl: Medio

en: Other
gl: Outro
