Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Priority
is: Forgangur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Medium
is: Miðlungs
