Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Priority
ja: 優先度

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Count
ja: カウント

en: Medium
ja: 中程度

en: Other
ja: その他

en: Level
ja: レベル

en: Project ID
ja: プロジェクト ID

en: Store information
ja: ストアの情報
