Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Count
jv: Jumlah

en: Medium
jv: Sedheng

en: Other
jv: Liyané
