Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Level
kn: ಸ್ತರ
