Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Count
lv: Skaits

en: Medium
lv: Vidējs

en: Other
lv: Citi

en: API key
lv: API atslēga
